Partnerzy

W codziennej pracy współpracujemy z wieloma firmami, poniżej lista niektórych z nich.

  • Jesteśmy członkiem stowarzyszenia Project Management Polska dzięki czemu wdrażamy i zarządzamy projektami internetowymi zgodnie z przyjętymi metodologiami. Nasze kompetencje i doświadczenie doceniło już wilelu klientów, którzy we współpracy z Nami cenią sobie przede wszystkim efektywność, elastyczność oraz przejrzyste warunki współpracy.

  • Nasza specjalność to kompleksowa obsługa marketingowa. Jak działamy? Szybko i skutecznie. Pomożemy Ci całościowo spojrzeć na potrzeby Twojej firmy i określić jej najważniejsze cele oraz dostarczymy wszystkich niezbędnych narzędzi do ich osiągnięcia. Zobacz na czym dobrze się znamy. Tworzymy zespół, którego członkowie przez lata pracowali po obu stronach marketingowego świata. Z jednej strony zostaniesz wreszcie zrozumiany przez ludzi wcześniej praktykujących w działach marketingu, z drugiej – obsłużą Cię specjaliści, którzy zdobywali doświadczenie w agencjach interaktywnych i reklamowych.

  • LinguaJob.pl to pierwszy w Polsce portal pracy, skierowany do specjalistów o kompetencjach językowych z różnych branż w Polsce i za granicą. Specjalizujemy się we wsparciu w działaniach rekrutacyjnych  o profilu językowym dla klientów indywidualnych i korporacyjnych  głównie z sektorów Multilingual Contact Center, IT, finansowego, medycznego,  logistyki w Polsce a także w krajach Europy ( Anglia, Niemcy, Hiszpania, Holandia, Słowacja, Słowenia, Czechy etc.).

    Linguajob to docelowe źródło kandydatów – specjalistów językowych i gwarant efektywnej rekrutacji. Naszym celem jest jak najwyższa jakość świadczonych usług w obszarze wsparcia w procesie rekrutacji kandydatów ze znajomością szerokiej gamy  języków obcych.

  • Careerjet jest wyszukiwarką ofert pracy stworzoną w celu ułatwienia procesu szukania pracy w Internecie. Obszerna baza danych Careerjet zawiera niezliczoną liczbę linków do ofert pracy, dostępnych w Internecie, opublikowanych na portalach pracy oraz stronach firm, agencji zatrudnienia i pośrednictw pracy. Dzięki prostemu interfejsowi użytkownik może szybko przeszukiwać bazę, oszczędzając sobie kłopotów wynikających z konieczności przechodzenia do każdego portalu indywidualnie. Użytkownicy zostają przekierowywani na strony, z których pochodzą oferty źródłowe. W ten sposób Careerjet skutecznie wpływa na zwiększenie natężenia ruchu na stronach, a zarazem ułatwia kandydatom sprawne i łatwe dotarcie do ogłoszeń pracodawców.

  • Jako Biuro Karier zajmujemy się m.in. nieodpłatnym i bezpośrednim pośrednictwem pracy oraz tworzeniem bazy ofert pracy stałej, dorywczej czy praktyk. Pomagamy studentom i absolwentom uczelni w poszukiwaniu pracy i podejmowaniu decyzji, dotyczących rozwoju zawodowego.