Liczba wakatów: 2
Branża: Budownictwo

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Monter żurawi wieżowych
Miejsce pracy: Kontich (Belgia)

Opis stanowiska:

  • Montaż i demontaż żurawi/dźwigów samowznoszących.
  • Montaż i demontaż żurawi/dźwigów wieżowych głównie: Potain, liebherr, terex, soima, raimondi.
  • Praca na zewnątrz.
  • Praca powyżej 3 metrów.
Wymagania:
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny.
  • Dokładność, precyzja, samodzielność.
  • Prawo jazdy kategorii B i/lub własny samochód.
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie: 18,43€ brutto/h.
  • Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
  • Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
  • Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
  • Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
  • Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu (możliwość nadgodzin).
  • Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
  • Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.
  • Dawno nie używałeś języka obcego? Weegree oferuje przyśpieszony kurs doszkalający dla wybranych kandydatów!
Dodatkowe informacje:
  • Praca od zaraz!
  • Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52, 77 543 18 53.

APLIKUJ TUTAJ: http://weegree.es-candidate.com/pl/application/form/293390/1688/0/