dodano: 13.03.2019

Zagranica , Trondhime

Typ umowy: Umowa o pracę
Czas pracy: Nieokreślony
Liczba wakatów: 8
Doświadczenie: 2-3 lata
Branża: Instalacje / Utrzymanie / Serwis
Znajomość języków:

  • Angielski - Średniozaawansowany

WIE Montasje posiada specjalistyczną wiedzę w zakresie instalacji wentylacyjnych. Firma zatrudnia 90-100 wykwalifikowanych monterów i wykonuje prace montażowe na terenie całego kraju. U naszych pracowników cenimy doświadczenie w pracy, zaangażowanie i sumienność.

Opis stanowiska: Zadaniem montera wentylacji będzie montaż systemów wentylacyjnych zgodnie z rysunkiem technicznym.
Obowiązki:

  • Wykonywanie montażu systemów wentylacji na budowach typu: budynki przemysłowe, szkoły, szpitale, centra handlowe itp.
  •  Czytanie rysunku technicznego,
  •  Praca w grupach oraz samodzielna.

Wymagania:
  •  2 lata doświadczenia na powyższym stanowisku,
  •  Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego,
  •  Prawo jazdy - mile widziane.

  Oferujemy:
  • Po okresie próbnym zapewniamy umowę stała na czas nieokreślony w wymiarze 100%
  • Koszt biletów lotniczych pokrywa pracodawca,
  • zakwaterowanie w pełni wyposażonych mieszkaniach zapewnione przez pracodawcą (pokój jednoosobowy z wifi),
  • Rotacyjny system pracy 6-2,
  • Wynagrodzenie 8 000 zł – 12 000 zł,
  • Kompletna odzież robocza i sprzęt bezpłatnie - około 4.000 zł.

     Prosimy o przesyłanie CV na adres: spisak.wojciech@gmail.com