Typ umowy: Umowa o pracę
Czas pracy: Nieokreślony
Liczba wakatów: 20
Doświadczenie: bez doświadczenia
Branża: Produkcja
Preferowane wykształcenie: Podstawowe,

Agencja Zatrudnienia SOD-Janiszewski
w ramach projektu „TASMAN by SOD”
poszukuje
szlifierza wałów korbowych/szlifierza wałków
oraz operatora wytaczarki/operator honownicy
Lokalizacja: Warszawa

Zachęcamy do aplikowania osoby z niepełnosprawnością

Oczekujemy:
  • doświadczenia przy obróbce wałów korbowych,
  • rzetelności, umiejętności pracy samodzielnej, odpowiedzialności, dokładności.
Obowiązki:
  • szlifowanie wałów korbowych,
  • diagnozowanie wałów korbowych,
  • dbanie o stanowisko pracy.
Oferujemy:
  • stabilną pracę,
  • rozwój osobisty i ciągłą naukę,
  • dobrą atmosferę pracy,
  • samodzielność w działaniu,
  • wyżywienie w postaci posiłku (Obiad),
  • pakiet medyczny Enel-Med.
Aplikuj na adres: tasman@sod-janiszewski.pl lub dzwoń pod 661 661 275 lub 667 137 135

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, a aplikacje bez klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę.

W przesyłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następujących klauzuli w swoim CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych dokumentach na potrzeby obecnych rekrutacji prowadzonych przez SOD – Paweł Janiszewski, ul. Księcia Janusza 66, 01-452 Warszawa, zgodnie z  art. 6 ust. 1 lit. a) oraz art. 9 ust. 2 lit a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych),
TAK/NIE
oraz
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych dokumentach na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez SOD – Paweł Janiszewski, ul. Księcia Janusza 66, 01-452 Warszawa., zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
TAK/NIE
Agencja zatrudnienia (nr licencji 17265)