Liczba wakatów: 20
Branża: Inne

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.  Magazynier/PickerMiejsce pracy: Ruda Śląska
Opis stanowiska:

  • Kompletowanie towaru oraz przygotowywanie wysyłek.
  • Przyjęcia/wydawanie towaru.
  • Rozmieszczanie towarów w magazynie.
  • Lekkie prace magazynowe.
  • Utrzymywanie porządku w magazynie.
Wymagania:
  • Dyspozycyjność.
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Uczciwość, sumienność i dokładność.
  • Praca w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6).
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową.
  • Pracę w stabilnej firmie, w pełnym wymiarze godzin.
  • Pracę od poniedziałku do piątku.
  • Gwarantowane ubezpieczenie.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
Dodatkowe informacje:
  • Praca od zaraz!
  • Nie wymagamy doświadczenia w pracy na magazynie.
  • Kontakt telefoniczny: 668-620-176, 735-955-643
Aplikuj tutaj: http://weegree.es-candidate.com/pl/application/form/199063/1688/0/