Ostatnia aktualizacja: 12/09/2018
Liczba wakatów: 2
Branża: Logistyka

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 10 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług. Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy logistycznej w Belgii - poszukujemy kandydata na stanowisko:  


OPERATOR WÓZKA BOCZNEGO REACHTRUCK, Belgia

Miejsce pracy: Rumst Opis stanowiska:
 • praca na magazynie logistycznym, na dziale z różnego typu używanymi silnikami (duże części)
 • rozładunek i załadunek
 • składowanie palet na regałach za pomocą wózka typu reach truck
 • relokacja towarów na magazynie
 • praca na okres wakacyjny do końca sierpnia

  Wymagania:
 • doświadczenie w pracy jako pracownik magazynowy
 • doświadczenie w obsłudze wózka bocznego (reach truck), wymagany certyfikat zagraniczny
 • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny!
 • łatwość pracy w zespole
 • własny samochód - warunek konieczny

  Oferujemy:
 • wynagrodzenie 12,23€ brutto
 • bony żywnościowe wartości: 4,09 € za każdy dzień pracy (z czego 1.09 pokrywa pracownik)
 • dodatek wakacyjny ok. 3716 € brutto w skali roku
 • premia roczna do 2013 € brutto
 • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
 • 38 godzin pracy tygodniowo
 • zakwaterowanie blisko miejsca pracy - płatne przez pracownika 80€ tygodniowo
 • pomoc w zorganizowaniu ubezpieczenia przez pracownika ok. 7,5€ miesięcznie

  Informacje dodatkowe: 

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści: 
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2europe sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)".  

Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że: Administratorem danych osobowych, będzie Link2europe z siedzibą przy ul. Damrota 7/2 w Opolu, tel.: 774414502, adres e-mail: info@link2europe.pl dalej „Link2europe” Dane przetwarzane będą w celu realizacji czynności związanych z prowadzeniem przez „Link2europe”  procesu rekrutacji w którym biorę udział. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu wzięcia udziału w rekrutacji. Poinformowano mnie, że dane mogą być udostępnione Partnerom współpracującym z „Link2europe” tj: Link2europe N.V, Rijksweg 10 A, 2880 Bornem, podmiot realizującym zadania na rzecz „Link2europe” w oparciu o zawarte umowy powierzenia przetwarzania danych oraz instytucjom upoważnionym z mocy prawa. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, oraz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Moje dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym profilowane o czym mowa w art. 22 ust 1 i 4 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Stosowany przez Link2Europe sposób profilowania realizowany jest z wyłączeniem metod zautomatyzowanych i dotyczy jedynie przetwarzania polegającego na wykorzystaniu Moich danych osobowych do oceny niektórych Moich cech, w szczególności do analizy lub prognozy Moich predyspozycji na dane stanowisko pracy.   Dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji a w przypadku wyrażonej przeze mnie zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, moje dane będą wykorzystywane przez 2 lata lub do momentu cofnięcia zgody na ich przetwarzanie, poprzez zgłoszenie tego faktu na adres e-mail: info@link2europe.pl   


CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!   


REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 150-350 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce „system rekomendacyjny”). 


Kontakt w sprawie powyższej oferty pod numerem +48 512 198 101Podobne oferty