Typ umowy: Umowa o pracę
Liczba wakatów: 10
Doświadczenie: 1-2 lata
Branża: Logistyka
Preferowane wykształcenie: Podstawowe,

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z BelgiiHolandii i PolskiSolidnośćwysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

                                                                        Operator wózka widłowego
                                                                         Miejsce pracy: Ruda Śląska

Opis stanowiska:

  • Obsługa wózka widłowego.
  • Praca na magazynie.
  • Przewożenie paczek z gadżetami reklamowymi.
  • Prace magazynowe związane z wysyłką towaru.

 Wymagania:

  • Umiejętność obsługi wózka widłowego wysokiego składu.
  • Dyspozycyjność.
  • Rzetelność.
  • Spostrzegawczość.
  • Umiejętność prawidłowego i szybkiego wykonywania poleceń.

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Pracę w systemie zmianowym.
  • Pracę w renomowanej firmie.
  • Możliwość awansu.

Praca od zaraz!Kontakt telefoniczny: 668-620-176, 735-955-643