Liczba wakatów: 15
Branża: Produkcja

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji. Pakowacz/-ka
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Opis stanowiska:

  • Pakowanie towaru.
  • Kompletowanie zestawów.
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki.
  • Prace porządkowe na magazynie.
Wymagania:
  • Osoba energiczna, odpowiedzialnie podchodząca do obowiązków.
  • Zdolności manualne, zręczność.
  • Zaangażowanie.
  • Dyspozycyjność.
  • Dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową.
  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin.
  • Możliwość rozwoju, awansu.
Dodatkowe informacje:
  • Praca od zaraz.
  • Nie wymagamy doświadczenia.
  • Kontakt telefoniczny: 668-620-176, 735-955-643