Typ umowy: Umowa o pracę
Liczba wakatów: 3
Branża: Budownictwo
Znajomość języków:

  • Angielski - Średniozaawansowany

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego belgijskiego Klienta - firmy zajmującej się montażem konstrukcji - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MONTER ALUMINIOWYCH WIAT I ZADASZEŃ, BELGIA
Miejsce pracy:
Roeselare, Aartselaar

Opis stanowiska:

  • Montaż konstrukcji aluminiowych (altanki, wiaty garażowe dla aut i rowerów, zadaszenia tarasów, drzwi oraz holi wejściowych).
  • Cięcie i obróbka metalowych elementów.
  • Montaż elementów z tworzywa sztucznego.
  • Proste prace elektryczne (montaż oświetlenia).
  • Praca na podstawie rysunku technicznego.
  • Praca w terenie u klientów firmy.

Wymagania:
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Doświadczenie w montażu konstrukcji metalowych.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.
  • Własny samochód- mile widziany.

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na warunkach belgijskich.
  • Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo.
  • Stawkę godzinową: 14,50 euro brutto.
  • Pracę w godz. 6.30-15.30. Nadgodziny płatne 150%.
  • Bony żywnościowe w wysokości 7€ za każdy dzień pracy (1,09 € - wkład własny pracownika).
  • Dodatek wakacyjny - 15,38%  zarobków brutto z danego roku.
  • Premię roczną - 8.33%  zarobków brutto (po przepracowaniu minimum 65 dni w roku).
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - płatne 80 euro/tydzień.
  • Pomoc w zorganizowaniu ubezpieczenia zdrowotnego - opcjonalne, płatne 7,5 euro miesięcznie.
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy
  • Płatne święta!
  • Pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego!
  • Termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez naszą stronę internetową: www.link2europe.pl ("oferty pracy").

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2europe sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)".

Jednocześnie poinformowano mnie że: „Administratorem moich danych osobowych jest Link2Europe z siedzibą przy ul. ks. Konstantego Damrota 7/2 (45-064) Opole. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, na podstawie mojej dobrowolnej zgody. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez mnie zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji, nie dłużej jednak niż do zakończenia rekrutacji, w której biorę udział. Moje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której biorę udział. Mam prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!

Polub nas na facebooku:

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 503 028 187.