Praca dla spawaczy

Link2europe Sp. z o.o.

dodano: 06.07.2018

Zagranica , Belgia

Ostatnia aktualizacja: 06/07/2018
Typ umowy: Umowa o pracę
Liczba wakatów: 20
Branża: Produkcja
Znajomość języków:

  • Angielski - Średniozaawansowany
  • Niemiecki - Średniozaawansowany
  • Francuski - Średniozaawansowany
  • Holenderski - Średniozaawansowany

Agencja zatrudnienia Link2europe Sp. z o.o.  (nr certyfikatu 4570) oferuje pracę w Belgii dla spawaczy MAG, MIG, TIG. Spawanie wielkogabarytowych konstrukcji stalowych / spawanie części do cystern i naczep / spawanie szaf, zbiorników do maszyn / spawanie części do pojazdów rolniczych i budowlanych.  


Wymagane:
kilkuletnie doświadczenie w spawaniu, umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego, komunikatywna znajomość języka angielskiego/ niderlandzkiego/ francuskiego / niemieckiego.

Certyfikaty
NIE są wymagane!
 


Oferujemy
: zatrudnienie na warunkach belgijskich, dodatek wakacyjny, premię roczną, możliwość pracy w soboty, ubezpieczenie zdrowotne (opcjonalnie) - 7,5euro /miesiąc, firmowe zakwaterowanie (opcjonalnie): 80€ tygodniowo.
 

Dodatki
(w zależności od oferty): dodatek zmianowy, bon żywnościowy, eko czek.

Stawki (w zależności od doświadczenia): 13-16,68 euro brutto/h.  


Posiadamy także ofertę dla początkujących spawaczy MIG MAG, świeżo po kursie spawalniczym!

Kontakt
w sprawie ofert pracy dla spawaczy: info@link2europe.pl, tel. +48 503 028 187
   


Dodatkowe informacje:

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez naszą stronę internetową: www.link2europe.pl ("oferty pracy").

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2europe sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)".    

Jednocześnie poinformowano mnie że: „Administratorem moich danych osobowych jest Link2Europe z siedzibą przy ul. ks. Konstantego Damrota 7/2 (45-064) Opole. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, na podstawie mojej dobrowolnej zgody. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez mnie zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji, nie dłużej jednak niż do zakończenia rekrutacji, w której biorę udział. Moje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której biorę udział. Mam prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!


Podobne oferty