Liczba wakatów: 10
Branża: Produkcja

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji. MagazynierMiejsce pracy: Żywiec
Opis stanowiska:

  • Praca na hali produkcyjnej.
  • Kontrola jakości i ilości produktów.
  • Przepakowywanie komponentów do pojemników.
  • Obsługa skanera.
  • Bieżące wypełnianie ewidencji czasu pracy.
Wymagania:
  • Dobry wzrok.
  • Zdolności manualne.
  • Spostrzegawczość.
  • Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Dyspozycyjność.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w systemie trzyzmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00)
  • Pracę w miłej atmosferze.
  • Szansa zdobycia cennego doświadczenia.
  • Praca również dla studentów.
Dodatkowe informacje:
  • PRACA OD ZARAZ !
  • Kontakt telefoniczny: 735-955-643, 882-167-625