Typ umowy: Umowa zlecenie
Czas pracy: Nieokreślony
Liczba wakatów: 10
Doświadczenie: bez doświadczenia
Branża: Logistyka
Preferowane wykształcenie: Zawodowe,

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnieniatechnologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z BelgiiHolandii i Polski. Solidnośćwysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

                                                               Pomocnik magazyniera
                                                              Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska:

  • Praca na hali z oponami samochodowymi.
  • Przetaczanie opon.
  • Paczkowanie ogumienia.
  • Przyjmowanie i wydawanie towaru.
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki.

Wymagania:

  • Siła fizyczna.
  • Chęć do pracy.
  • Zaangażowanie.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym.
  • Zdobycie cennego doświadczenia.
  • Pracę w wymiarze 8-10 godzin dziennie.
  • Pracę w systemie zmianowym.

Dodatkowe informacje:

Praca od zaraz!
Nie wymagamy doświadczenia!
Kontakt telefoniczny: 668-620-176, 735-955-643