Typ umowy: Umowa o pracę
Czas pracy: Określony
Liczba wakatów: 1
Doświadczenie: 2-3 lata
Branża: Medycyna / Opieka zdrowotna
Znajomość języków:

  • Angielski - Średniozaawansowany

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii, Niemczech i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Pielęgniarka/Ratownik medyczny(obsługa komory normobarycznej)
Miejsce pracy: Marbella

Opis stanowiska:

  • Praca w hotelu przy obsłudze komory normobarycznej.
  • Przygotowanie pacjenta do wejściado komory.
  • Podawanie pacjentom kroplowek witaminowych przed wejsciem do komory.
  • Badanie temperatury ciała, tętna, ciśnieniakrwii, podawanie leków.
  • W przypadku zagrożenia życia udzielanie pierwszej pomocy.
Wymagania:
  • Wykształcenie w zawodzie pielegniarka lub ratownik medyczny (udokumentowane).
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub hiszpańskiego.
  • Komunikatywność.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Umowa o pracę z polską firmą.
  • Pracę na długi okres.
  • Mieszkanie bezpłatne.
  • Zapewniony przelot do Hiszpanii.
  • Praca dwuzmianowa według grafiku.