Typ umowy: Umowa o pracę
Czas pracy: Określony
Liczba wakatów: 10
Doświadczenie: bez doświadczenia
Branża: Obsługa klienta / Call Center
Preferowane wykształcenie: Licencjat,
Znajomość języków:

  • Niemiecki - Zaawansowany

Aktualnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z Warszawy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

                         Specjalista ds. Obsługi Klienta Niemieckojęzycznego

  Lokalizacja: Warszawa/Mokotów

Obowiązki: ·
  • Analizowanie i wprowadzanie zgłoszeń do systemu komputerowego
  • Obsługę zgłoszeń przychodzących z różnych źródeł (np. telefon, mail)
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami.
Wymagania:
  • Doskonała znajomość języka niemieckiego B2/C1
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  •  Komunikatywności, samodzielności w działaniu, dobra organizacja pracy własnej
  •  Umiejętności wspierania zespołu w realizacji wyznaczonych zadań
  •  Znajomości programów MS Office
  Oferujemy:
  • Wynagrodzenie 6.000 PLN Brutto
  • Pakiet relokacyjny (dla osób, które przeprowadzą się do Warszawy firma gwarantuje BEZPŁATNE mieszkanie na 3 miesiące)
  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Pakiet socjalny (karta Multisport, ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny),
  • Profesjonalne szkolenia,
  • Pracę w pozytywnej atmosferze w międzynarodowym środowisku.

Jeśli jesteś zainteresowana/y wyślij nam  swoje CV na adres: rekrutacja2@recruiters.com.pl

Aplikując na nasze ogłoszenie , wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Recruiters zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Wysyłając CV oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. https://www.recruiters.com.pl/polityka_prywatnosci.php