Liczba wakatów: 15
Branża: Produkcja

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Pracownik magazynu
Miejsce pracy: Straszyn

Opis stanowiska:
  • Obsługa wózków widłowych (niski skład).
  • Praca przy przeładunkach.
  • Kontrola wysyłek towarów.
  • Wyszukiwanie przesyłek ustawionych na paletach.
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki.
  • Prace magazynowo-porządkowe.
Wymagania:
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (mile widziane).
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.
  • Dyspozycyjność.
  • Zaangażowanie.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia).
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00.
  • Pracę w międzynarodowej firmie.
Dodatkowe informacje:
  • PRACA OD ZARAZ !
  • Kontakt telefoniczny: 735-955-643 lub 882-167-625.