Liczba wakatów: 1
Branża: Administracja biurowa

BRANŻA: Office Administration
REGION: opolskie, Opole
ILOŚĆ MIEJSC: 1
Opis stanowiska:

  • praca w siedzibie Spółki T&S Group w Opolu
  • wyszukiwanie potencjalnych kandydatów
  • budowanie i zarządzanie bazą kandydatów
  • wsparcie realizacji procesu rekrutacyjnego poprzez wstępną selekcję zgłoszeń
  • selekcja CV i dopasowywanie profili kandydatów do posiadanych ofert pracy
  • sprawdzanie referencji
  • przygotowywanie profili zawodowych kandydatów
  • umawianie spotkań rekrutacyjnych,
  • telefoniczna obsługa klienta
  • udzielanie informacji o aktualnych ofertach pracy
  • projektowanie i publikowanie ogłoszeń w mediach
  • wsparcie administracyjne
Wymagania:
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość obsługi pakietu MS Office
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych
  • dyspozycyjność oraz elastyczność
  • umiejętności organizacyjne
  • obowiązkowość i wysokie umiejętności interpersonalne
  • motywacja do pracy
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • gotowość do pracy w nadgodzinach
 Oferujemy:
  • formę zatrudnienia w postaci umowy o pracę
  • wynagrodzenie podczas okresu próbnego 2600 zł brutto lub wyższe (w zależności od doświadczenia)
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • możliwość zgłębienia metod rekrutacyjnych
  • szkolenia
  • pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole międzynarodowym