Typ umowy: Umowa agencyjna
Czas pracy: 3 miesiące
Liczba wakatów: 1
Doświadczenie: 2-3 lata
Branża: Telekomunikacja
Preferowane wykształcenie: Inżynier,
Znajomość języków:

  • Angielski - Średniozaawansowany
  • Niemiecki - Podstawowy

Hays IT Contracting to nowoczesna firma zatrudniająca specjalistów IT z innowacyjnymi i rozwojowymi projektami.
Dla naszego klienta branży telekomunikacyjnej, aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych stanowiskiem: Konsultant SAP RE-FX / FI / CO.

Lokalizacja: Warszawa
Data rozpoczęcia: lipiec 2018
Rodzaj pracy: umowa B2B (możliwość zawarcia wieloletniej współpracy)

Obowiązki:
• Wsparcie i wdrożenie w ramach RE-FX
• Współpraca z użytkownikami i konsultantami SAP
•Tworzenie, konfiguracja i testowanie nowych funkcjonalności SAP
• Współpraca pomiędzy działem biznesowym a działem IT lub wewnętrznymi / zewnętrznymi dostawcami usług
• Koordynowanie zespołem w swojej dziedzinie wiedzy

Wymagania:
• Co najmniej 2-3 lata praktycznego doświadczenia w systemie SAP z dobrą znajomością całego procesu i dostosowywania w dowolnym z tych modułów SAP: RE-FX lub FI (finanse) lub CO (controlling)
• Umiejętności ABAP będą bardzo dużą zaletą
• Rozumienie kompletnych procesów (poza bezpośrednim obszarem ekspertyzy) i zależności wielowarstwowych
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Znajomość języka niemieckiego będzie dużą zaletą

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Dodatkowe korzyści: Medicover, karta Multisport
• Możliwość pogłębienia doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na polskim rynku telekomunikacyjnym (firma międzynarodowa)

Aplikację bardzo proszę przesłać na adres email: golyzniak@hays.pl