Typ umowy: Umowa o pracę
Czas pracy: Określony
Liczba wakatów: 22
Doświadczenie: bez doświadczenia
Branża: Logistyka
Preferowane wykształcenie: Podstawowe, Zawodowe, Średnie,

TYLKO TERAZ BONUS! Zakwaterowanie obniżone do 50 euro/tydz. Przez 6 tygodni!
Praca u tak znanego Klienta to prestiż i bardzo dobry dodatek do każdego CV! Sprawdź naszą ofertę przy ustawianiu pustych skrzynek po napojach na linii produkcyjnej, a potem układaniu ich na paletach.

Miejsce pracy: Tilburg, Holandia

Twoje zadania:
- Ustawianie pustych skrzynek na linii produkcyjnej
- Sortowanie i układanie ich na paletach
- Kontrola jakości

Wymagania:
- Dobra kondycja fizyczna

Sprawdź, co zyskasz!
- Pewne, cotygodniowe wynagrodzenie
- Zakwaterowanie obniżone do 50€/tydz. przez 6 tygodni
- Gwarantowany dodatek wakacyjny - 8% dochodów brutto
- Rezerwę na poczet urlopu - 10,43 % dochodów brutto
- Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
- Stabilność zatrudnienia
- Pomoc w organizacji transportu do Holandii.

Prosimy wysyłać CV na adres: pracuj@ottopraca.eu

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe. https://www.ottoworkforce.pl/wp-content/uploads/2018/05/IROBOWIAZEKINFORMACYJNY.pdf