Księgowa / Księgowy

Talent Partners

dodano: 23.04.2018

woj. śląskie , Gliwice

Typ umowy: Umowa o pracę
Czas pracy: Nieokreślony
Liczba wakatów: 2
Doświadczenie: 0-1 lat
Branża: Księgowość / Audyt

Dla naszego Klienta - renomowanego i stabilnego biura rachunkowego z siedzibą w Gliwicach - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: Gliwice Nr ref. K/4603

Najważniejsze obowiązki:

  • księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • obsługa klientów w zakresie prowadzenia KPiR,
  • przygotowanie deklaracji podatkowych (CIT, PIT, VAT),
  • sporządzanie raportów finansowych,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie,
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość przepisów podatkowych,
  • znajomość zasad prowadzenia KPiR,
  • znajomość programu Comarch ERP Optima,
  • znajomość pakietu MS Office (Excel, Word),
  • odpowiedzialność,
  • samodzielność, rzetelność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w biurze w Gliwicach,
  • szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji.
Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: cv@talentpartners.pl