Liczba wakatów: 15
Branża: Produkcja

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniemdługotrwałych relacji.

Pakowacz/-ka

Miejsce pracy: Wrocław (Bielany Wrocławskie)
Opis stanowiska:
  • Pakowanie towaru.
  • Kompletowanie zestawów.
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki.
  • Prace porządkowe na magazynie.
Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Podstawowa obsługa komputera.
  • Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych prac.
  • Dyspozycyjność.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową.
  • Atrakcyjne wynagrodzenia (podstawa + premie)!
  • Pracę od poniedziałku do piątku.
  • Pracę w systemie zmianowym (6-14,14-22,22-6).
Dodatkowe informacje:
  • PRACA OD ZARAZ !
  • Kontakt telefoniczny: 735-955-643, 882-167-625