Typ umowy: Umowa o pracę
Czas pracy: Określony
Liczba wakatów: 4
Doświadczenie: 3 i więcej lat
Branża: Budownictwo
Preferowane wykształcenie: Zawodowe,
Znajomość języków:

  • Niemiecki - Średniozaawansowany

Firma budowlana działająca na terenie Niemiec zatrudni lub podejmie współpracę z samodzielnym płytkarzem/ kamieniarzem.

Lokalizacja: Bamberg
Praca od zaraz
Nasza oferta: - dla każdego pracownika zapewniany bezpłatne zakwaterowanie - ubezpieczenie - stabilną pracę - atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
Obowiązki:  okładanie fasad kamieniem naturalnym, układanie kamienia naturalnego na posadzkach, osadzanie parapetów i blatów z kamienia naturalnego
Wymagane: - przynajmniej 4-letnie doświadczenie - własny samochód+ prawo jazdy kat. B - znajomość języka niemieckiego pozwalająca na komunikację na budowie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikację na adres rekrutacja@inserv.com.pl z dopiskiem w tytule Kamień naturalny  lub kontakt telefoniczny pod numerem 577-511-922 lub 730-850-914.