Typ umowy: Umowa agencyjna
Czas pracy: Określony
Liczba wakatów: 5
Doświadczenie: bez doświadczenia
Branża: Produkcja
Znajomość języków:

  • Angielski - Średniozaawansowany

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Pracownik produkcji
Miejsce pracy: okolice Venlo

Opis stanowiska:

  • Poszukujemy kandydatów na stanowiska: sadzenie kwiatów na polach kwiatowych, naprawa palet oraz operator traktora.
  • Praca w systemie jednozmianowym.
  • Proste prace nie wymagające doświadczenia.
Wymagania:
  • Zaświadczenie o niekaralności.
  • Dyspozycyjność.
  • Znajomość języka angielskiego - mile widziana
  • Prawo jazdy kat. B - mile widziane
  • Własne auto - mile widziane.
Oferujemy:
  • Stawka godzinowa 9,51 euro brutto/h.
  • Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo.
  • Możliwa praca dla par.
  • Umowę zawieraną bezpośrednio z holenderską agencją pracy.
  • Zakwaterowanie: płatne 89,50 euro tygodniowo.
  • Ubezpieczenie: płatne 21,91 euro tygodniowo.
  • Praca na dłuższy okres czasu.