Typ umowy: Umowa agencyjna
Czas pracy: Określony
Liczba wakatów: 2
Doświadczenie: bez doświadczenia
Branża: Produkcja
Znajomość języków:

  • Angielski - Średniozaawansowany

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Pracownik produkcji – pakowanie pomidorów
Miejsce pracy: okolice Venlo

Opis stanowiska:

  • Praca na linii produkcyjnej przy pakowaniu pomidorów.
  • Opróżnianie pudełek.
  • Paletowanie.
  • Czyszczenie maszyn.
  • Sprzątanie hali z pozostałości po produkcji.
  • Praca w systemie 2-zmianowym.
Wymagania:
  • Zaświadczenie o niekaralności.
  • Dyspozycyjność.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Własne auto mile widziane.
Oferujemy:
  • Stawka godzinowa 10,06 euro brutto/h.
  • Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo.
  • Możliwa praca dla par.
  • Umowę zawieraną bezpośrednio z holenderską agencją pracy.
  • Zakwaterowanie: płatne 89,50 euro tygodniowo.
  • Ubezpieczenie: płatne 21,91 euro tygodniowo.