Ostatnia aktualizacja: 13/03/2018
Typ umowy: Umowa o pracę
Czas pracy: Określony
Liczba wakatów: 1
Doświadczenie: bez doświadczenia
Branża: Produkcja

STAŻYSTKA/STAŻYSTA W DZIALE BHP


Agencja Pracy Select, firma działająca w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko:
STAŻYSTKA/STAŻYSTA W DZIALE BHP

Nr Ref. STAŻ W DZIALE BHP
Miejsce pracy: Rogowiec
Rodzaj pracy: płatny staż

Zadania:
- Wspieranie kadry zarządzającej w celu zapewnienia skutecznego rozwoju i wdrożenia standardów, polityk i procedur w zakresie BHPiOŚ, a także systemów bezpieczeństwa w pracy.
- Monitorowanie wszystkich zgłoszonych wypadków, zapewnianie skuteczności systemu zgłoszeń i zbieranie statystycznych danych dotyczących wszystkich wypadków.
- Monitorowanie skuteczności działania poszczególnych działów w zakresie BHPiOŚ poprzez sprawdzanie    proaktywnych i reaktywnych systemów pomiarowych, a także przygotowywanie sprawozdań dla Dyrektora Zarządzającego i Menedżera ds. BHPiOŚ.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe kierunkowe.
- Komunikatywność, operatywność.
- Bardzo dobra znajomość MS Excel.
- Podstawowa umiejętność komunikacji w języku angielskim.
- Dodatkowe kwalifikacje w zakresie systemów ISO będzie dodatkowym atutem.
- Orientacja na klienta wewnętrznego.

Oferujemy:
- Dobrą atmosferę pracy.
- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej stabilnej firmie.
- Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku.
- Szkolenia zawodowe.
- Pakiet socjalny.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Zainteresowane ofertą osoby prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: karolina.fraczkowska@semperitgroup.com

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:  "Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości Business Solutions do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."


Podobne oferty