Liczba wakatów: 2
Branża: Produkcja

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby zarówno klientów jak i kandydatów, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Spawacz MIG/MAG
Miejsce pracy: Haelen

Opis stanowiska:

  • Praca w firmie zajmującej się produkcją sprzętu służącego do transporu, przenoszenia stalowych elementów: rur, kotłów, blach, rolek itp.
  • Spawanie elementów maszyn metodą MIG/MAG.
  • Praca na podstawie rysunku technicznego.
  • Praca na hali.
Wymagania:
  • Doświadczenie: minimum 2 lata w pracy na ww. stanowisku.
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Dokładność i precyzja podczas wykonywanych zadań.
  • Własny samochód I/lub prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie 16,65 euro brutto/h.
  • Zatrudnienie na warunkach holenderskich.
  • Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo.
  • Zakwaterowanie: płatne 87,50 euro tygodniowo.
  • Ubezpieczenie: płatne 21,91 euro tygodniowo.
  • Bezpłatne dojazdy do pracy.
  • Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
  • Pomoc przy organizacji wyjazdu do Holandii.
Dodatkowe informacje:
  • Kontakt telefoniczny: 77 543 18 41 lub 77 543 18 53.
APLIKUJ TUTAJ: http://weegree.es-candidate.com/pl/application/form/272641/1688/0/