Liczba wakatów: 1
Branża: Produkcja

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 14 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji. Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Ślusarz narzędziowy

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • Obsługa centrum obróbczego CNC i/lub maszyn pracujących w technologii elektroerozji – elektrodrążarki wgłębne lub drutowe.
  • Praca z rysunkiem technicznym.
  • Weryfikacja sprawności tłoczników i narzędzi wykorzystywanych w procesach obróbki plastycznej metali w fabryce.
  • Wykonywanie regularnych przeglądów.
  • Naprawianie tłoczników i narzędzi.
  • Wspieranie w miarę konieczności pracowników służb Utrzymania Ruchu w pracach naprawczych i prewencyjnych.
  • Zapewnienie i utrzymanie sprawnego parku maszynowego.

 Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne z ukierunkowaniem na obróbkę skrawaniem i profilu mechanicznym.
  • Umiejętność obsługi centrum obróbczego CNC i/lub maszyn pracujących w technologii elektroerozji – elektrodrążarki wgłębne lub drutowe.
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego.
  • Umiejętność obsługi komputera w stopniu podstawowym.

 Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie!
  • Praca na pełny etat w systemie jednozmianowym (przez pierwszy rok zatrudnienia.)
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Ubezpieczenie medyczne.
  • Benefity: Szkolenia zawodowe, karta multisport, karta medyczna, dofinansowanie na posiłki.

Dodatkowe informacje:
Kontakt telefoniczny: 77 552 43 47 lub 77 543 18 40