SPRZĄTACZKA (OSOBA Z GRUPĄ)

Agencja Pracy Select

dodano: 20.12.2017

woj. łódzkie , Bełchatów

Ostatnia aktualizacja: 20/12/2017
Typ umowy: Umowa o pracę
Czas pracy: Określony
Liczba wakatów: 3
Doświadczenie: bez doświadczenia
Branża: Inne
Preferowane wykształcenie: Podstawowe, Zawodowe, Średnie,

Agencja Pracy Select, firma działająca w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko:
SPRZĄTACZKA (OSOBA Z GRUPĄ)

Nr. Ref.: SPRZĄTACZKA/2017
Miejsce pracy: Bełchatów
Rodzaj pracy: praca stała
Liczba wakatów: 1

Zadania na danym stanowisku:
- Sprzątanie pomieszczeń;

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
- Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności - warunek konieczny.
- Zaangażowanie, chęci do pracy.

Oferujemy:
- Umowę o pracę.
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: kadry@select-hr.pl  z podanym numerem referencyjnym lub stanowiskiem w temacie wiadomości.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:  "Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości Business Solutions do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."


Podobne oferty