Typ umowy: Umowa agencyjna
Czas pracy: Określony
Liczba wakatów: 1
Doświadczenie: 1-2 lata
Branża: Produkcja
Znajomość języków:

  • Angielski - Średniozaawansowany

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby zarówno klientów jak i kandydatów, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Pracownik fizyczny(naprawa palet)
Miejsce pracy: Veghel

Opis stanowiska:

  • Ręczna naprawa różnego rodzaju palet przy użyciu elektronarzędzi.
  • Sortowanie palet.
  • Obsługa maszyn związanych z naprawą palet.
 Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi.
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.
  • Własny samochód - mile widziany.
  • Chęć do pracy i sumienność.
 Oferujemy:
  • Wynagrodzenie: 9,04 brutto/h.
  • Zatrudnienie na warunkach holenderskich.
  • Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo.
  • Zakwaterowanie: płatne 65,00 euro tygodniowo.
  • Ubezpieczenie: płatne 22,19 euro tygodniowo.
  • Bezpłatne dojazdy do pracy.
  • Pomoc przy organizacji wyjazdu do Holandii.