Typ umowy: Umowa agencyjna
Czas pracy: Określony
Liczba wakatów: 1
Doświadczenie: bez doświadczenia
Branża: Produkcja
Znajomość języków:

  • Angielski - Średniozaawansowany

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby zarówno klientów jak i kandydatów, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Order Picker

Miejsce pracy: Waalwijk

Opis stanowiska:

  • Zbieranie produktów przy użyciu skanera ręcznego.
  • Pakowanie, kontrola i przygotowanie paczek do wysylki
Wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Własne auto - mile widziane.
  • Chęć i motywacja do pracy.
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie 11,24 euro brutto/h.
  • Zatrudnienie na warunkach holenderskich.
  • Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo.
  • Zakwaterowanie: płatne 85,00 euro tygodniowo.
  • Ubezpieczenie: płatne 22,19 euro tygodniowo.
  • Bezpłatne dojazdy do pracy.
  • Pomoc przy organizacji wyjazdu do Holandii.