Opis firmy

Hej, ten obrazek na dole wygląda słabo nie? Mocny paint wczesnych lat dwutysięcznych co?(Tu była grafika ale ten serwis nie pozwala nam jej wrzucić więc musisz sobie ją wyobrazić) Bo widzisz, szukam kogoś, kto nam zrobi lepszy.

Konkrety
Kogo?
Grafika do daily komunikacji w social mediach i co ogarnia robienie księgi znaku. Jak ogarniasz też postprodukcje wideo? Pochwal się.

Kto?
Social Selling Hub (KRS 0000715057), ale nie przywiązuj się do marki, bo jednym z twoich zadań będzie pomoc w rebrandzie.

Gdzie?
Gdziekolwiek gdzie internetu nie dowożą taczkami. Więc tak to praca raczej zdalna, choć mamy biuro to jest tak fatalne, że częściej spotykamy się w mieszkaniu Mikołaja.

HAJS
Jest. Jednak jesteśmy jedną z tych okropnych firm, które Ci nie powiedzą w ogłoszeniu, ile będziesz zarabiał. Jesteś dobry, chcesz 10k? Jeśli faktycznie jesteś tak dobry, za jakość się płaci. A my dostarczamy klientom jakość.Pokaż nam co potrafisz i podaj swoją cenę. A my odpowiemy, czy są motyle w brzuchu. Tzn. odpowiemy każdemu. Szanujemy twój czas i wiemy, że poświęciłeś go trochę, żeby się do nas odezwać. Więc byłoby słabo, gdybyśmy Cię olali.

Umowa
Co do formy umowy decydujesz ty. Wolimy, żeby to było B2B, ale jesteśmy elastyczni.

Zadanie rekrutacyjne
Wiemy, że twój czas kosztuje i często masz już super folio. Jednak jeśli wyślesz nam grafikę do tego ogłoszenia dostaniesz plusa za zaangażowanie. Nie ma briefu, pokaż kreatywność.
To może teraz trochę o nas. Jeśli szukasz pracy w młodym/dynamicznym/zgranym/jakieś kolejne pustosłowie/międzynarodowym zespole? To nie jest robota dla Ciebie. Potrzebujesz wrzucić zdjęcia na Insta estetycznego biura? Nasze biuro... ta biuro. Nie jest schowkiem na miotły tylko, dlatego że te już wyszły. Mamy za to wszystkie pozostałe fitchery z korpo stocków:
-Zajebista kawa? Jak Paweł przyniesie z kawiarni pod domem.
-Turbo ubezpieczenie zdrowotne? Piotr ogarnia pierwszą pomoc a Mikołaj suplementy diety.
-Multi sport/benefit/lunch/łosie/jelenie/sarny/dziki/bilet? Zgadza się. Paweł gotuje, Mikołaj oglądam Netflixa a Piotr ćwiczy Aikido
-Nie mamy nawet prysznica. A Prawa Człowieka zaczynają się od prysznica w pracy.
-Za to lokalizację mamy serio super. Smolna. No, chyba że popełniłeś w swoim życiu coś źle i mieszkasz na Mordorze…
-Czy mamy jeszcze jakieś niefajne rzeczy? Klientów. Okropni ludzie, przychodzą i chcą, żebyśmy robili dla nich jakieś rzeczy i zawsze płacą za mało(A tak serio to wybieramy naszych klientów tak żeby ich kochać a nie nienawidzić)
-A i nie mamy jeszcze owoców w pracy…. i kubełkowych foteli.

Jeszcze Cię nie zniechęciłem? Opowiem Ci, co robimy.
Sprzedajemy/Pomagamy/Uczymy sprzedawać, bo tym właśnie jest marketing. Wyspecjalizowaliśmy się w Social Sellingu i Employee Advocacy, choć robimy też wszystkie inne rzeczy, tylko tym się chwalimy. Wiesz nisza/marka te sprawy.

Ale...

Nie jesteśmy agencją albo nie do końca agencją, bo pracujemy też nad projektem X. Który de facto czyni nas startupem. Robimy aplikacją, która zmieni oblicze ziem... LinkedIna. Do tego potrzebujemy jeszcze trochę czasu i twoich umiejętności(?)

A teraz coś o tobie.
W sumie to średnio nas interesuje, czy jesteś żydowskim komunistą po operacji zmiany płci, 15 latkiem, który po kartkówce z przyry robi rysunki vaporwave czy robiłeś portrety Lenina w latach 80 i po zmianie systemu słabo ze zleceniami. Stary możesz być nawet botem jakiegoś technologicznego korpo. Fajnie za to, żebyś był;
-Autonomiczny
-Ogarniał pracę w turkusowej organizacji, ale nie jakoś sekciarsko spokojnie inspirujemy się tylko tym, co dobre. Nie wiesz co to? Ty googlasz a my Cię wdrażamy.
-Miał wizję. To bardzo ważne w twojej job. Jasne czasem Ci coś podrzucimy, ale chcemy, żebyś to ty raczej pokazywał nam WOW grafiki niż żeby ludzie, którzy w życiu nie mieli Photoshopa w ręku, kazali Ci robić jakieś swoje fantazje.
-Dowoził. Wiem, że jesteś artystą a sztuka nie chodzi na tinder randki z terminami. W biznesie jednak done is better than perfect.

Obiecujemy

Że gdy trochę podrośniemy ogarniemy te wszystkie modne rzeczy jak biuro z ładnych zdjęć na Instagramie.
-Luxmed w full pakiecie? Trochę w naszym interesie jest, żebyś nie chorował. Ba mamy nawet na pokładzie specjalistę od biohackingu więc dostaniesz nawet swoją własną customizowaną suplementacje.
-Multisporty? Playstation 4? Dbamy o naszego Prezesa, dlatego lepiej, żebyś się wyżył po ciężkim dniu na jakimś fajnym worku treningowym czy padzie niż na nim. Tak wszystkie inne benefity, których nazw nie pamiętam, też ogarniemy. Spotify i Netfliksa też fundujemy.
-Skille. Wiemy, że nim masz je na wyższym levelu to faktury mają więcej zer. Dlatego ty mówisz, jak chcesz się rozwijać, a my pomagamy. Na Konfy też wysyłamy, bo networking jest ważny.
-Lubimy zwierzęta (Możesz zabierać ziomków do biura) i zielone krzaczki. Dlatego opłacimy Ci nawet kartę miejską/doładowanie Veturilo/Lima, żebyś nie kopcił za bardzo planety.
-Poznasz cały zespół, zanim zdecydujesz się z nami pracować. Niestety nie mogę Ci dać namiarów na byłych pracowników, bo przez rok istnienia nikt nie odszedł z pokładu. Gdybyś chciał, możemy Cię wziąć na spotkania z klientami, bo to przed nimi będziesz odpowiadał.
-Jeśli planujesz jechać na wesele swojej zmarłej stryjecznej babci a później odchorowywać kaca/inne zdrowotne troski. Po prostu daj nam wcześniej znać byśmy rozłożyli taski, tak by się wyrobić.

Chcielibyśmy
Żebyś wtedy był już szefem zespołu grafików czy innym art directorem. Naklejkę na drzwiach sam sobie wybierzesz. Dla nas General Graphic Ninja Key Visual Designer brzmi spoko.

Ważne
Nasi liderzy nie są po to, żeby tobą rozporządzać, tylko wspierać i słuchać potrzeb a za job odpowiadasz przed klientami nie szefem. Tworzymy też firmę opartą o takie patetyczne słowo jak wartości. No i się kłócimy, wierzymy, że konflikty są twórcze, a gdy coś Ci leży na sercu, trzeba to przepracować, a nie kisić.
Czujesz z nami chemię?To broń boże nie wysyłaj nam CV. Jesteś grafikiem, nie interesują mnie twoje koła naukowe vel to, że byłeś top seller/account/ninja/executive/general/young managerem. Pokaż mi swoje towar... działa.

Tu masz formularz uzupełnijhttps://goo.gl/forms/Fl0snXqIE5Kdu5l13

Masz pytania? Pisz. Za coś mi w końcu płacą więc jestem do twojej dyspozycji. Nie szukasz pracy? Ale uważasz, że jesteśmy super? Może ktoś z twoich znajomych będzie zainteresowany. A może chcesz zrobić z nami deal albo nam jakiś nagrać? Nie krępuj się mamy zasadę, że gdy ktoś nam załatwi zlecenie, 10% jego wartości idzie do jego kieszeni.

P.S.Zwracamy Ci koszt abonamentu Adobe.

Kontakt

Mikołaj
Smolna 32
03-729 Warszawa
Mazowieckie

Adres e-mail: kontakt@klubinski.eu
Adres www: http://socialsellinghub.pl

Facebook: Mikołaj Kastor Klubiński