Opis firmy

DP WORK zapewnia najwyższy poziom usług personalnych na czeskim rynku pracy. Otrzymaliśmy prestiżową nagrodę "FIRMA SUKCESU" w programie START Plus w ramach oceny Krajowej Nagrody Jakości w 2014 roku, jako pierwsza i dotychczas jedyna Agencja zatrudnienia w historii przyznawania tej nagrody. Jesteśmy w w rankingu TOP 10 największych Agencji Personalnych w Republice Czeskiej. Dotychczas pośredniczyliśmy w zatrudnieniu i utworzeniu ponad 29 500 nowych stanowisk pracy, co jest dla nas powodem do niemałej satysfakcji. 
Posiadamy również certyfikat ISO wydany przez DQS CZECH. Jesteśmy członkami profesjonalnych stowarzyszeń i asocjacji.

IČO (NIP): 27944719 DIČ (REGON): CZ27944719.

Od wielu lat rekrutujemy pracowników na różne stanowiska, głownie na potrzeby europejskiego przemysłu motoryzacyjnego.
Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi firmami: ŠKODA AUTO, TRW-Carr, Faurecia, Bosal, Demoautoplast, Mahle-Behr, Antolin, Iveco, INTERPLEX PRECISION ENGINEERING, Carrier i wiele innych. Wszystkie oferty są sprawdzone i godne zaufania.

Korzyści dla pracownika zatrudnionego przez agencję pracy:
- zdobycie niezbędnego doświadczenia i możliwość przejścia do zatrudnienia u bezpośredniego pracodawcy - użytkownika,
- elastyczność stosunku pracy, w tym obniżony lub zwiększony wymiar czasu pracy,
- możliwość zatrudnienia osób, znajdujących się w niekorzystnej sytuacji na rynku pracy (np. osoby 45+, bezrobotne, po ukończeniu studiów, powracające z urlopu rodzicielskiego, pracownicy o niskich kwalifikacjach, z problemami zdrowotnymi lub w wieku emerytalnym).

JAKIE SĄ WADY ZATRUDNIENIA PRZEZ AGENCJĘ PRACY?
Zgodnie z prawdą należy zwrócić uwagę na wady niniejszej formy zatrudnienia. Na mocy prawa pracownik zatrudniony przez agencję pracy (w porównaniu z pracownikiem etatowym) jest ograniczony w swoich prawach (np. łatwiejsze rozwiązanie stosunku pracy). 
Inną wadą jest brak przejrzystości na rynku pracy, na którym jest zarejestrowane ponad 2000 agencji zatrudnienia, co może zdezorientować pracownika. Niestety nie wszystkie agencje pracy działają w sposób uczciwy, z zachowaniem norm etycznych i prawnych oraz profesjonalnego podejścia do swoich pracowników.

Przy wyborze agencji pracy zawsze należy zachować ostrożność i dokładność. Zalecamy sprawdzenie referencji i opinii nie tylko w Internecie i na forach dyskusyjnych, ale również od innych zatrudnionych pracowników lub u konkretnego pracodawcy.

Traktujemy naszych pracowników uczciwie i poważnie.
- w procesie negocjacji z naszymi klientami - użytkownikami dokładnie weryfikujemy wszystkie niezbędne informacje, dotyczące wynagrodzenia oraz równych warunków zatrudnienia. Każda renomowana agencja pracy zapewnia równe warunki zatrudnienia. Na przykład, jeżeli etatowy pracownik otrzymuje dodatki (za zmianę popołudniową, nocną itp.), przysługują one również pracownikowi zatrudnionemu przez agencję pracy. Dotyczy to również ilości dni urlopu wypoczynkowego. U nas wszystko jest przejrzyście rozpisane na paskach wynagrodzeń.

Jesteśmy jedną z pierwszych personalnych firm w Republice Czeskiej, która zawarła umowę zbiorową bezpośrednio ze Związkami zawodowymi KOVO MB, które działają na potrzeby ŠKODA AUTO. Współpracujemy również ze Związkami zawodowymi koncernu Faurecia (np. w Pisku). Dzięki tej współpracy nasi pracownicy otrzymują dodatkowe świadczenia i benefity. Związki zawodowe dają gwarancję prawidłowego naliczania wynagrodzeń, zgodnie z przepisami prawa Republiki Czeskiej.

Jesteśmy spółką z odpowiedzialnością społeczną, dlatego też zapewniamy swoim pracownikom godne warunki, które wykraczają poza standardowe ramy.

Szukasz stabilnej pracy ale nie masz doświadczenia ? 
Z nami zdobędziesz doświadczenie oraz stabilną pracę u jednego z naszych renomowanych partnerów !


Prosimy o dopisanie następującej klauzuli przy aplikacji:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumencie CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach do agencji pośrednictwa pracy DP WORK s.r.o., zarejestrowanej pod adresem: ul. Vodičkova 791/41, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha, Republika Czeska w celach dodania mojej osoby do bazy danych, której administratorem jest agencja pośrednictwa DP WORK s.r.o. oraz realizacji procesu rekrutacji: przedstawienia mojej kandydatury potencjalnym pracodawcom oraz wysyłania ofert pracy przez okres jednego roku zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych, aż do momentu pisemnego wycofania zgody" (Imię i nazwisko kandydata).

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie zapytania.

Zespół DP WORK

Kontakt

DP WORK s.r.o.
ul. Smetanova 987, 294 01 Bakov nad Jizerou
294 01 Bakov nad Jizerou
Zagranica

Adres e-mail: workczechrepublic@dpwork.pl
Adres www: http://www.dpwork.cz

Facebook: https://www.facebook.com/DP-WORK-PL-483239585382552/